kto sme ?

História za nami
potraviny ...

Ázia nie je iba kontinent alebo pevnina alebo konkrétne geografické umiestnenie. Ázia je kolískou civilizácie, kultúry a umenia a má odlišné podnebie. Ľudia s rôznymi tvárami a usmievaví a pohostinní rodinní príslušníci Ázie s rôznymi milými farbami a rôznym umením a hudbou, ktoré, bohužiaľ, zatienili politiku a vojnu.A obyvatelia Európy, kvôli prachu z týchto vojen a médiám, nie je možné, aby sme videli krásy tohto iného sveta.

Po rôznych cestách do rôznych častí sveta sme s priateľom uvažovali o založení obchodu v Bratislave, aby sme vám skúsili predstaviť dobré, zdravé a kvalitné ázijské výrobky.
Tí, ktorí, aj keď nie je možné vycestovať do ázijských krajín, ale majú právo na dobré a chutné a kvalitné jedlo a dokonca aj na použitie prírodných rastlín, ktoré sú veľmi zdravé a pomáhajú zdraviu a regenerácii nášho tela, A môžeme vráťte sa k nášmu zdraviu a budúcnosti mnohých potravín a rastlín, ako je čaj a rôzne orechy a prírodné orechy. Musíme sa dištancovať od moderny a preplnených miest a mrakodrapov, ktoré pre nás nebudú mať nič iné ako choroby a depresie.
Skúste teda používať organické a prírodné potraviny a vyhýbajte sa chemickým látkam a tabletkám. Musíme dať svojim deťom kvalitné a zdravé jedlo ako obyvatelia Ázie. Musíme akceptovať, že naše deti si nezaslúžia neprirodzenú čokoládu a éterické oleje z tovární. Naše deti majú právo jesť dobré a zdravé jedlo a poznať kultúru a etiketu iných krajín. Po vašom drahom publiku by som rád v tejto veci podporil a pomohol nám, aby sme sa mohli usilovať spoznať kultúru ázijského jedla pre obyvateľov našej krajiny.


S pozdravom Hiva Potraviny

Ste oddaní, pracovití a zábavní? pripoj sa k nám.

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusaum doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem.

Začnite svoju bezplatnú konzultáciu

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem
accusantium doloremque laudantium.